טלפון: 03-5140222

Interactive Brokers אינטראקטיב ברוקרס

חברת Interactive Brokers אינטראקטיב ברוקרס היא אחת החברות הגדולות והמובילות בתחום שירותי ברוקרים. לחברה מערכת מסחר אשר מאפשרת לסחור במטבע חוץ מכל מקום בעולם. החברה נוסדה על ידי תומס פיטרפי וצברה תאוצה גדולה במהלך השנים והיא לא רק מפעילה פלטפורמות מסחר אלקטרוניות למסחר בחוזים עתידיים אופציות ופורקס, אלא גם מפתחת אותן. החברה מציעה מסחר באמצעות הכלים הפיננסיים המתקדמים ביותר, כמו גם שירותי סליקה ומסחר עבור משקיעים מקצועיים באמצעות אופציות, חוזים עתידיים, מניות , פורקס ואגרות חוב בשישים זירות מסחר שונות ברחבי העולם. מרכז החברה נמצא בקונטיקט ארה"ב.

Interactive Brokers אינטראקטיב ברוקרס- מסחר מוצלח בשוק ההון

רק סוחרים ומשקיעים מצליחים מבינים מהי טכנולוגיה מעולה ומעריכים עלויות מסחר נמוכות. במשך 34 שנים, הצליחה חברת Interactive Brokers אינטראקטיב ברוקרס לפתח פלטפורמות מסחר אלקטרוניות אשר מציעות יתרונות רבים לסוחרים בשוק ההון בכל רחבי העולם. היקף ההון העצמי של חברת Interactive Brokers אינטראקטיב ברוקרס ושל גופים הקשורים בה מוערך ב 4.6 מיליארד דולר. וזוהי בהחלט חברת הברוקרים הגדולה בארה"ב.

Interactive Brokers אינטראקטיב ברוקרס – נוכחות גלובלית

חברת אינטראקטיב ברוקרס מאפשרת גישה אלקטרונית למניות, אופציות, מסחר ב CFD חוזים עתידיים, מסחר במט"ח, אג"ח, וקרנות בכל רחבי הגלובוס. החברה שומרת על נוכחות גלובלית ויש לה משרדים בארה"ב, שוויץ, קנדה, אוסטרליה, בריטניה, הונגריה, רוסיה, הודו, סין ואסטוניה. חברת Interactive Brokers אינטראקטיב ברוקרס זכתה לדירוג של 4.5 כוכבים על ידי המגזין BARRON, וזהו הציון הטוב ביותר המוענק לסוחרים בינלאומיים.

הביצועים הטובים ביותר

חברת Interactive Brokers אינטראקטיב ברוקרס מציעה לסוחרים עמלות נמוכות, ניהול סיכונים ובקרה, מערכות הפועלות באופן רציף המספקות נתונים עדכניים בזמן אמת, מערכת ציטוטים, פלטפורמת המסחר של החברה מייעלת את מהירות המסחר, הסוחרים יכולים לנהל מספר רב של הזמנות בהיקף גדול בו זמנית ולהשיג את הביצועים הטובים ביותר בכל זמן נתון. ממשק המסחר אותו מציעה החברה, הוא פשוט ונוח לתפעול וקל מאוד להתחבר למערכת. החברה התומכת בפלטפורמות מסחר מגוונות, מאפשרת לכל סוחר להירשם למערכת הממוחשבת ומייד להתחיל לסחור. אל הפלטפורמות, ניתן לגשת באמצעות אישורי כניסה שמקבלים בעת פתיחת החשבון וניתן לגשת אל כל פלטפורמה. כמו כן, החברה מאפשרת לכם לסחור מכל מקום, מהבית, מהמשרד ואפילו מהרכב על ידי הפתרונות הניידים התומכים בהתקנים הפופולאריים ביותר. מסחר בבורסה ככלל, ובמיוחד מסחר עצמאי של ברוקרים הסוחרים בשוק ההון, מצריך ידע מקיף בנושא, ולכן מומלץ בהחלט קודם ללמוד ולהתמקצע בתחום.